Leasing BMW

Sortuj:
Fitry

BMW to samochody produkowane przez jeden z największych, niemieckich koncernów motoryzacyjnych. Należą do segmentu premium. Są to samochody niesamowicie komfortowe i bogato wyposażone, doskonale nadające się do podróżowania na dalekich trasach. Cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców od wielu lat m.in. ze względu na prestiż marki. Często są wykorzystywane do celów reprezentacyjnych przez władze różnych szczebli oraz dyrektorów firm i przedsiębiorstw. Według rozmaitych rankingów BMW jest jedną z najbardziej pożądanych marek wśród Polaków, obok Audi i Mercedesa. Niestety, nie należą do samochodów tanich. Z tego powodu warto rozważyć leasing BMW jako formę finansowania zakupu.

Kto może skorzystać z oferty leasingu BMW?

Auto leasing BMW jest dedykowany jako forma finansowania samochodu służbowego, przede wszystkim przedsiębiorcom. Od niedawna jednak BMW w leasingu może zakupić również osoba prywatna, która staje się leasingobiorcą.

Dlaczego BMW leasing jest optymalnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych? Powodów jest wiele, wymienimy te najważniejsze:

  • Wszystkie wydatki rozliczysz w kosztach, dzięki czemu możesz obniżyć wysokość zobowiązań podatkowych.
  • Leasing to korzystne rozwiązanie, gdy chcemy kupić drogi model- możesz wrzucać raty leasingowe w koszty uzyskania przychodów niezależnie od ich wysokości.
  • Łatwiej jest wziąć BMW w leasingu niż otrzymać kredyt; Opcja nie wymaga tak wielu formalności, jak inne formy finansowania.

Jakie samochody można zakupić w leasingu?

Leasing BMW jest oferowany zarówno na modele nowe jak i używane. Warto zaglądać na naszą stronę, gdzie prezentujemy ofertę samochodów BMW, dostępnych od ręki w leasingu. Po wybraniu interesującego Cię modelu, możesz pobrać ofertę o charakterze poglądowym. Mając jakiekolwiek pytania bądź chcąc otrzymać zobowiązującą ofertę – skontaktuj się z nami, a nasz doradca możliwie jak najszybciej oddzwoni. Możliwości oferty są bardzo szerokie, dlatego zawsze możesz liczyć na pomoc w uzyskaniu najatrakcyjniejszych warunków.