BMW Seria 6 GT

Oferta archiwalna

Niestety wybrany przez Ciebie model został już sprzedany.

Zachęcamy do sprawdzenia innych modeli!

Cena
2 540
Adam
Opiekun oferty
Adam

Wypełnij formularz

Dane techniczne

Marka
BMW
Model
Seria 6 GT
Rok produkcji
2019
Stan
Nowy
Silnik
-
Moc
-
Pojemność
-
Skrzynia biegów
-
Napęd
-
Kolor nadwozia
-
Tapicerka
-

Wyposażenie

Dodatkowe informacje

Najnowsze odsłona z generacji Gran Turismo, to model skierowany do wszystkich kierowców i pasażerów, którzy cenią w samochodach indywidualność, estetykę oraz nieprzeciętny komfort jazdy. Teraz Ty możesz skorzystać z zalet tego modelu. Jeśli chcesz kupić go w dobrej cenie, to na pewno zainteresuje Cię opcja BMW 6 leasing.

Właściwości jezdne Gran Turismo

Gran Turismo to model, który łączy wszystko to, co najlepsze w samochodach, czyli wysokowydajne silniki, inteligentne rozwiązania aerodynamiczne, lekką konstrukcję oraz komfortowe wnętrze. Ta mieszanka sprawia, że wybór BMW 6 GT leasing jest doskonałą opcją, z której warto skorzystać.

Które właściwości jezdne zasługują na szczególne uznanie? Jeśli chodzi o dynamikę jazdy i wydajność auta to nie można nie wspomnieć o dwóch kwestiach – zużyciu paliwa oraz emisji dwutlenku węgla. Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany) wynosi zaledwie 9,4-10,5, a emisja CO2 w g/km (cykl mieszany) to 241-238.

Takie parametry są możliwe, dzięki doskonałemu silnikowi BMW, który, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, ma ogromny potencjał mocy. Z kolei EfficientDynamics odpowiada za wyżej wspomniane parametry zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla.

Sportowa elegancja, która przyciąga uwagę

To, co wyróżnia BMW z serii 6 Gran Turismo, to sportowa elegancja. Eksperci tej marki osiągnęli taki wynik, dzięki wyjątkowej aerodynamice- jest ona nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka, ale możesz ją odczuć także w czasie jazdy (odpowiada ona m.in. za akustykę, wydajność i właściwości jezdne modelu). Charakterystycznym punktem auta jest też aktywny spojler tylny, który automatycznie wysuwa się, gdy osiągniesz prędkość minimum 120 km/h. Dzięki temu elementowi występują mniejsze opory powietrza, a samochód ma lepszą trakcję.

Gran Turismo, dostępny u nas w opcji BMW 6 leasing, wyposażony jest w szereg inteligentnych rozwiązań, które ułatwią Ci jego prowadzenie. Wyróżnić tutaj można m.in.:

  • system asystujący kierowcy plus BMW Personal CoPilot,
  • Parking Assistant Plus z 3D Surround View,
  • Asystent BMW Connected,
  • BMW ConnectedDrive.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacja zamieszczona została ze względu na możliwość wystąpienia przypadkowych pomyłek. Firma Ganinex dokłada wszelkich starań, aby informacje na stronie internetowej były aktualne i zgodna z stanem faktycznym.

Nowy samochód w zasięgu ręki

Wybierz ratę a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz ratę

Outlet Leasingowy

Opinie naszych klientów

Very reliable service manager, I recommend it.
Nice place, good advice from gentlemen working in the Fiat showroom. Clean and above all nice.
I recommend visiting the Ganinex salon to anyone who is considering buying a new car. I am very happy that I found Mrs. Agnieszka Treter, thanks to whom the impossible became possible and instead of the panda I planned to buy, I left the salon in a wonderful Fiat Tipo, which met all my expectations. Agnieszka, with her professional approach full of kindness, commitment and empathy, dispelled all doubts as to the rightness of my decision. During the "dealing" with the car, I was kept informed all the time and I could call with questions at any time of the day or night. When I picked up the car, there were many surprises in the form of freebies and I could feel special. I have a comparison to another Fiat showroom, because my fiancée picked up the car a week earlier and he wasn't doing that well :)