BMW 6 GT Leasing

2 540 zł
Opiekun oferty
Mateusz Korzeniowski
Mateusz Korzeniowski
Doradca handlowy

Dane techniczne

Marka
BMW
Model
Seria 6 GT
Rok produkcji
2019
Stan
Nowy
Skrzynia biegów
-
Napęd
-
Kolor nadwozia
-
Tapicerka
-
Kraj pochodzenia
-

Oferta

Najnowsze odsłona z generacji Gran Turismo, to model skierowany do wszystkich kierowców i pasażerów, którzy cenią w samochodach indywidualność, estetykę oraz nieprzeciętny komfort jazdy. Teraz Ty możesz skorzystać z zalet tego modelu. Jeśli chcesz kupić go w dobrej cenie, to na pewno zainteresuje Cię opcja BMW 6 leasing.

Właściwości jezdne Gran Turismo

Gran Turismo to model, który łączy wszystko to, co najlepsze w samochodach, czyli wysokowydajne silniki, inteligentne rozwiązania aerodynamiczne, lekką konstrukcję oraz komfortowe wnętrze. Ta mieszanka sprawia, że wybór BMW 6 GT leasing jest doskonałą opcją, z której warto skorzystać.

Które właściwości jezdne zasługują na szczególne uznanie? Jeśli chodzi o dynamikę jazdy i wydajność auta to nie można nie wspomnieć o dwóch kwestiach – zużyciu paliwa oraz emisji dwutlenku węgla. Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany) wynosi zaledwie 9,4-10,5, a emisja CO2 w g/km (cykl mieszany) to 241-238.

Takie parametry są możliwe, dzięki doskonałemu silnikowi BMW, który, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, ma ogromny potencjał mocy. Z kolei EfficientDynamics odpowiada za wyżej wspomniane parametry zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla.

Sportowa elegancja, która przyciąga uwagę

To, co wyróżnia BMW z serii 6 Gran Turismo, to sportowa elegancja. Eksperci tej marki osiągnęli taki wynik, dzięki wyjątkowej aerodynamice- jest ona nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka, ale możesz ją odczuć także w czasie jazdy (odpowiada ona m.in. za akustykę, wydajność i właściwości jezdne modelu). Charakterystycznym punktem auta jest też aktywny spojler tylny, który automatycznie wysuwa się, gdy osiągniesz prędkość minimum 120 km/h. Dzięki temu elementowi występują mniejsze opory powietrza, a samochód ma lepszą trakcję.

Gran Turismo, dostępny u nas w opcji BMW 6 leasing, wyposażony jest w szereg inteligentnych rozwiązań, które ułatwią Ci jego prowadzenie. Wyróżnić tutaj można m.in.:

  • system asystujący kierowcy plus BMW Personal CoPilot,
  • Parking Assistant Plus z 3D Surround View,
  • Asystent BMW Connected,
  • BMW ConnectedDrive.

Wyposażenie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacja zamieszczona została ze względu na możliwość wystąpienia przypadkowych pomyłek. Firma Ganinex dokłada wszelkich starań, aby informacje na stronie internetowej były aktualne i zgodna z stanem faktycznym.