BMW X1

Oferta archiwalna

Niestety wybrany przez Ciebie model został już sprzedany.

Zachęcamy do sprawdzenia innych modeli!

Cena
1 220
Adam
Opiekun oferty
Adam

Wypełnij formularz

Dane techniczne

Marka
BMW
Model
X1
Rok produkcji
2019
Stan
Nowy
Skrzynia biegów
-
Napęd
-
Kolor nadwozia
-
Tapicerka
-

Wyposażenie

Dodatkowe informacje

Podczas pracy nad nowymi modelami, eksperci BMW podnoszą wyznaczoną wcześniej poprzeczkę, wprowadzając na rynek samochód, który wyznacza nowe standardy. Podobnie było w przypadku BMW X1, który przewyższył oczekiwania miłośników tej marki. Teraz Ty możesz stać się właścicielem tego niezwykłego pojazdu. Outlet Leasingowy to najlepsza opcja, by wziąć BMW X1 w leasing.

Sięgnij po luksus - BMW X1 leasing

Dlaczego warto sięgnąć po model BMW X1? Powodów jest wiele, miłośnicy tego pojazdu przede wszystkim wymieniają:

  • sportową i mocną stylistykę nadwozia,
  • dynamikę jazdy,
  • innowacyjne technologie, które ułatwiają każdą podróż,
  • wysoki poziom przestronności i wszechstronności.

To, co jeszcze wyróżnia model i sprawia, że warto wybrać opcję BMW X1 leasing, to jego wygląd. Samochód przyciąga uwagę, a charakterystyczne nadwozie podkreśla tylko jego sportowy styl.

Stylistyka, która zachwyca Nowe

BMW X1 zachwyca nie tylko największych miłośników marki. Model imponuje mocno zarysowaną sylwetką z dużym rozstawieniem osi oraz krótkimi nawiasami. Połączenie przednich, wąskich adaptacyjnych świateł LED oraz śmiałego przodu gwarantuje interesujący wygląd. Wnętrze samochodu też jest najwyższej klasy, dominuje w nim elegancja oraz przestronność. Oczywiście, całość jest zaprojektowana w taki sposób, by pojazd nie stracił nic na swojej funkcjonalności, a jedynie zyskał walory estetyczne.

Najnowsza technologia ważnym aspektem BMW X1

Eksperci z BMW chętnie stawiają na technologię i także w przypadku modelu z serii X1 jest podobnie. Wyposażony on jest w szereg rozwiązań, które ułatwiają prowadzenie i podnoszą komfort jazdy. Wymienić tutaj można:

  • ekran Control Display- jednym rzutem oka możesz zapoznać się z najważniejszymi informacjami, które są Ci potrzebne podczas jazdy (w tym system nawigacyjny);
  • wyświetlacz BMW Head-Up- pokazuje istotne dla jazdy informacje bezpośrednio w polu widzenia kierowcy, takie jak aktualna prędkość, kierunki nawigacji, informacje z układu rozpoznawania dopuszczalnej prędkości czy wskaźnik zakazu wyprzedzania;
  • Black Panel.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacja zamieszczona została ze względu na możliwość wystąpienia przypadkowych pomyłek. Firma Ganinex dokłada wszelkich starań, aby informacje na stronie internetowej były aktualne i zgodna z stanem faktycznym.

Nowy samochód w zasięgu ręki

Wybierz ratę a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz ratę

Outlet Leasingowy

Opinie naszych klientów

Fajny salon, miła obsługa w Alfa Romeo, fajna jazda próbna. Na minus ciasnota i niemałe kłopoty z parkowaniem pod tą placówką.
Bardzo rzetelny kierownik serwisu, polecam.
Miła obsługa