BMW X2 Leasing

1 316 zł
Opiekun oferty
Mateusz Korzeniowski
Mateusz Korzeniowski
Doradca handlowy

Dane techniczne

Marka
BMW
Model
X2
Rok produkcji
2019
Stan
Nowy
Skrzynia biegów
-
Napęd
-
Kolor nadwozia
-
Tapicerka
-
Kraj pochodzenia
-

Oferta

Szukasz samochodu, który przypomina sportowe coupé, a jednocześnie mało spala? Chcesz mieć auto prosto z salonu, ale nie możesz sobie pozwolić na jego kupno od ręki? Jeśli na te dwa pytania odpowiedziałeś/aś „tak” – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Weź BMW X2 w leasing i stań się właścicielem tego niezwykłego pojazdu.

Dlaczego warto wybrać ten model spośród wszystkich dostępnych aut marki BMW? Za nowym autem z serii X przemawia 6 naprawdę mocnych faktów.

1. Niskie zużycie paliwa, które w l/100 km (cykl mieszany) wynosi: 5,6-6,2.

2. Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 147-162.

3. BMW X2 to pierwszy tego typu model, który dostępny jest z pakietem M Sport X.

4. Innowacyjne funkcje BMW Connected+ i aplikacja BMW Connected ułatwią każdą jazdę.

5. Nieprzeciętna dynamika jazdy i mocne silniki.

6. Najnowsze BMW X2 zapewnia doskonałą trakcję oraz stabilny tor jazdy.

Oczywiście, wybierając opcję „BMW X2 leasing”, możesz zyskać auto w naprawdę atrakcyjnej cenie. Outlet Leasingowy zapewnia jedną z najniższych rat netto – teraz wynosi ona 1316 złotych miesięcznie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Przedstawi on ofertę oraz szczegółowo wyjaśni niezrozumiałe zagadnienia.

Zyskaj auto w świetnym stylu

Nie bez przyczyny najnowsze BMW X2 promuje się jako auto w świetnym stylu. Sporym atutem samochodu, prócz doskonałych danych technicznych, jest jego wygląd. Projektanci niemieckiego koncernu zadbali o to, by model był unikatowy i wyróżniał się na tle innych pojazdów z tej serii. Dlatego też zdecydowali się na ekstrawertyczną oraz dynamiczną sylwetkę, przypominającą sportowe coupé. Dzięki niej nie sposób pomylić BMW X2 z innymi propozycjami tej marki, a imponujące proporcje oraz innowacyjne elementy stylistyczne, które zostały zastosowane, sprawiają, że auto przykuwa uwagę. To doskonała opcja dla kierowców, którzy szukają czegoś nowego.

O krok przed konkurencją

Niemiecki koncern od zawsze stawia na technologię i stara się wyznaczać nowe standardy na rynku. Nie inaczej jest w tym przypadku. Nowe BMW X2 łączy w sobie innowacyjną funkcję BMW Connected i aplikację BMW Connected. Co w nich takiego wyjątkowego? Otóż te dwie technologie zapewniają optymalną komunikację między smartfonem i autem. W praktyce oznacza to, że możesz planować terminy i trasy, a potem wysyłać je do systemu nawigacyjnego, zanim jeszcze wsiądziesz do samochodu. Oprócz tego możesz udostępniać swoją lokalizację w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jesteś w stanie informować swoją rodzinę czy znajomych o aktualnym miejscu przebywania oraz potencjalnym czasie przyjazdu do ustalonego punktu.

Masz jakiekolwiek pytania na temat wzięcia BMW X2 w leasing? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą – rozwieje on wszelkie wątpliwości.

Wyposażenie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacja zamieszczona została ze względu na możliwość wystąpienia przypadkowych pomyłek. Firma Ganinex dokłada wszelkich starań, aby informacje na stronie internetowej były aktualne i zgodna z stanem faktycznym.

Samochody w podobnej cenie